W dniu dzisiejszym rozpoczęła się runda wiosenna Ligi Okręgowej.Drużyna z Rudna swoje pierwsze... Czytaj więcej
Twierdza RUDNO nadal nie zdobyta!
Mecze
autor: Kewin Majcher
25-09-2012 21:14
W niedzielnym meczu Rudnowska Młodość pokonała na własnym boisku Concordie II Knurów 6-0! Wynik po raz kolejny obrazuje w jak wysokiej formie są nasi zawodnicy.

Drużyna gości nie miała zbyt wiele do powiedzenia gdyż styl gry w spotkaniu narzuciła od początku drużyna z Rudna. Gola na 1-0 z rzutu karnego zdobył Dawid Rakoczy, który pewnie pokonał bramkarza. Naszej drużynie jednak to nie dało pełnej satysfakcji i do przerwy strzelili jeszcze dwie bramki. Strzelcami byli Mirek Nowak i Dariusz Sawicki. Po przerwie obraz gry wiele się nie zmienił oprócz tego ze goście grali już w 10. Młodość ostro napierała na bramkę przeciwnika czego skutkiem były kolejne trafienia Mirka i Kawki. Pod koniec spotkania po składnej akcji piłkę do siatki skierował Grzegorz Boksa, który ustalił wynik meczu.

Po wygranym spotkaniu Młodość zajmuje drugie miejsce w tabeli tuż za Kłonicą Gliwice. Obie drużyny mają po 13pkt, lecz lepszy stosunek bramkowy ma drużyna z Gliwic. Jak widać nasi zawodnicy mają wysoką formę i duże szanse na awans do wyczekiwanej przez wszystkich A-klasy. Czy ta dobra dyspozycja i passa bez porażki na własnym boisku zostanie przedłużona w kolejną niedzielę i czy nasz czarny kot „Awans” po raz kolejny przyniesie nam szczęscie?

Zachęcamy również do obejrzenia najnowszej galerii zdjęć z powyższego meczu!