Razem już 2616 dni
Archiwum
Młodość Rudno w Klubach Sportowych Orange!
Informacje
autor: Łukasz Pierończyk
08-01-2015 15:07
Zarząd Klubu LKS Młodość Rudno pragnie poinformować iż nasz wniosek udziału w programie Kluby Sportowe Orange pozytywnie przeszedł proces rekrutacji i dostał się do programu!

Poniżej zamieszczamy bardziej szczegółowe informacje:

Znamy zwycięzców pierwszej edycji programu Kluby Sportowe Orange. 50 klubów z całej Polski zaczyna swoją przygodę ze sportem przy wsparciu Orange! Zwycięzcom gratulujemy i przypominamy, że konkurencja była bardzo duża – do programu zgłosiło się w sumie 2725 grup z całej Polski. Wymogi formalne spełniło 664, z których jury wybrało najciekawsze i najbardziej odpowiadające założeniom programu.

Dziękujemy wszystkim klubom, które przystąpiły do procesu rekrutacji. Doceniamy wysoki poziom nadesłanych zgłoszeń i wkład pracy włożonej w przygotowanie wniosku. Kluby, które nie przeszły pozytywnie procesu rekrutacji mają szanse ubiegać się o przystąpienie do programu w drugim naborze. Szczegółowy harmonogram drugiego etapu rekrutacji do Klubów Sportowych Orange zostanie podany wkrótce. Śledźcie naszą stronę www!

W ramach dwuletniego programu docelowo powstanie 100 Klubów Sportowych Orange.


Aby zobaczyć materiał źródłowy kliknij tutaj.

Pomimo wielu napotykanych przeciwności rozwoju klubu z jakimi ostatnio borykają się władze Młodości po raz kolejny odnieśliśmy duży sukces. Pomimo iż czeka nas sporo pracy samo przystąpienie do programu jest dla nas wyróżnieniem oraz docenieniem codziennych starań i wkładu poszczególnych osób związanych z Rudnem.

Pomysłodawcą przystąpienia do rekrutacji był oczywiście V-ce Prezes ds sportowych - Mariusz Böhm, który z poparciem Zarządu przygotował wniosek udziału Klubu w dwuletnim programie. Orange zapewni więcej niż tylko wsparcie w formie niezbędnego sprzętu sportowego czy pomoc przy modernizacji klubu. Zasili go również technologicznie, a przygotowany przez nas plan dwuletniego rozwoju wesprze m.in. specjalnymi programami szkoleniowymi na internetowej platformie do wymiany inspiracji i doświadczeń, która zintegruje kluby w całej Polsce!

O szczegółach oraz stopniach realizacji programu będziemy Państwa informowali na bieżąco.