Razem już 2616 dni
Archiwum
Jesteśmy razem już 1000 dni!
Wydarzenia
autor: Adam Böhm
12-01-2015 18:42
Dokładnie 1000 dni temu strona internetowa www.mlodoscrudno.pl ujrzała światło dzienne! I choć bywały trudne momenty działamy do dnia dzisiejszego. Korzystając z tej okazji chcielibyśmy przedstawić garstkę statystyk, które uzbierały się przez te wszystkie dni oraz podziękować wszystkim internautom za korzystanie z owoców naszej pracy.

Aktualna strona powstała w miejsce starej strony internetowej opartej na serwerach futbolowo.pl. Serwis internetowy był jednym z celów ówczesnego zarządu, dlatego tym bardziej cieszymy się, że ten cel dalej spełniamy. Stronę stworzyli i prowadzą do dnia dzisiejszego: Paweł Böhm (strona techniczna), Łukasz Pierończyk i Adam Böhm (obaj strona merytoryczna). Pragniemy także podziękować osobom, które pomagały przez ten czas w prowadzeniu serwisu, czy to udzielaniem informacji, czy tworzeniem relacji.

Przez te 1000 dni na stronie działo się wiele. Łącznie na stronie pojawiło się 534 artykułów. A pod wieloma z nich wiele komentarzy o różnej treści. Dziękujemy za każde dobre słowo pod adresem naszej strony, a także krytykę, bo dzięki niej wiemy co mamy poprawić. I choć bywały momenty przestoju na stronie mamy nadzieję, że dalej będziecie nas odwiedzać, bo strona www.mlodoscrudno.pl jest dla was! My możemy zapewnić, że będziemy dawać z siebie wszystko by strona funkcjonowała jak najlepiej i świętowała kolejne tysiące!

Dziękujemy za korzystanie ze strony, a także zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii o naszym serwisie.

Statystki

Tu podaj tekst alternatywny