Razem już 1896 dni
Uchwała nr U/05/2017 z dnia 01.06.2017 dotycząca ustalenia daty Walnego Zebrania Członków Klubu LKS ... Czytaj więcej
I Drużyna
lp. drużyna mecze wygrane remisy przegrane bramki bilans punkty
1. GKS Dąb Gaszowice 25 18 3 4 90:36 54 57
2. LKS Jedność 32 Przyszowice 25 16 6 3 80:35 45 54
3. LKS Drama Zbrosławice 25 14 5 6 69:37 32 47
4. LKS 1908 Nędza 25 13 4 8 72:46 26 43
5. KS Naprzód Rydułtowy 25 13 3 9 55:43 12 42
6. LKS Zameczek Czernica 25 11 5 9 69:59 10 38
7. LKS Unia Książenice 25 11 5 9 50:48 2 38
8. KS 94 Rachowice 25 11 4 10 46:50 -4 37
9. KS ROW II 1964 Rybnik 25 11 3 11 71:48 23 36
10. LKS Przyszłość Ciochowice 25 10 4 11 42:57 -15 34
11. KS Rymer Rybnik 25 9 6 10 39:55 -16 33
12. ŁTS Łabędy 25 7 10 8 33:37 -4 31
13. LKS Buk Rudy 25 8 2 15 32:66 -34 26
14. MKSR Czarni Pyskowice 25 6 5 14 32:56 -24 23
15. LKS Sokół Łany Wielkie 25 6 2 17 35:65 -30 20
16. LKS Młodość Rudno 25 1 3 21 23:100 -77 6

Kolejka 11
22.10.2016 godz.15:00 GKS Dąb Gaszowice 4:3 LKS Przyszłość Ciochowice
22.10.2016 godz.15:00 KS Naprzód Rydułtowy 5:1 LKS Jedność 32 Przyszowice
22.10.2016 godz.15:00 KS ROW II 1964 Rybnik 6:1 LKS Buk Rudy
22.10.2016 godz.15:00 LKS Drama Zbrosławice 4:2 LKS 1908 Nędza
22.10.2016 godz.15:00 LKS Unia Książenice 0:2 KS 94 Rachowice
22.10.2016 godz.15:00 MKSR Czarni Pyskowice 0:1 LKS Sokół Łany Wielkie
22.10.2016 godz.15:00 ŁTS Łabędy 3:2 LKS Zameczek Czernica
23.10.2016 godz.15:00 LKS Młodość Rudno 2:1 KS Rymer Rybnik

Mecze pucharowe
06.08.2016 godz.17:00 KS Start Sierakowice 1:3 LKS Młodość Rudno
24.08.2016 godz.17:00 LKS Młodość Rudno 2:4 Górnik II Zabrze

Mecze towarzyskie
29.01.2017 godz.14:00 KS Sośnica Gliwice 4:1 LKS Młodość Rudno
05.02.2017 godz.11:00 LKS Orzeł Stanica 1:2 LKS Młodość Rudno
12.02.2017 godz.09:00 MKSR Czarni Pyskowice 4:1 LKS Młodość Rudno
18.02.2017 godz.16:30 LKS Młodość Rudno 1:3 Błękitni Jaryszów
04.03.2017 godz.18:30 LKS Młodość Rudno 1:2 KS Zamkowiec Toszek
12.03.2017 godz.12:00 LKS Sparta Tworóg 5:1 LKS Młodość Rudno