Razem już 1896 dni
Uchwała nr U/05/2017 z dnia 01.06.2017 dotycząca ustalenia daty Walnego Zebrania Członków Klubu LKS ... Czytaj więcej
Seniorzy - sezon 2013/2014
lp. drużyna mecze wygrane remisy przegrane bramki bilans punkty
1. MKS Zabrze-Kończyce 30 20 4 6 87:40 47 64
2. KS Zamkowiec Toszek 30 17 4 9 69:45 24 55
3. LKS Zryw Radonia 30 16 6 8 84:46 38 54
4. MKS Zaborze Zabrze 30 15 8 7 75:49 26 53
5. KS Carbo Gliwice 30 15 5 10 74:62 12 50
6. KS Sokół Łany Wielkie 30 13 5 12 80:58 22 44
7. KS Społem Zabrze 30 12 8 10 48:64 -16 44
8. LKS Młodość Rudno 30 12 6 12 62:53 9 42
9. KS Orły Bojszów 30 11 9 10 49:47 2 42
10. LKS Naprzód Żernica 30 13 2 15 48:63 -15 41
11. LKS Jedność 32 II Przyszowice 30 13 1 16 61:71 -10 40
12. KS Salveo Drama Kamieniec 30 11 5 14 59:73 -14 38
13. KS MOSiR Stal Zabrze 30 10 5 15 54:62 -8 35
14. PKS Ruch Kozłów 30 9 6 15 48:69 -21 33
15. LKS Przyszłość II Ciochowice 30 8 6 16 33:57 -24 30
16. LKS Orzeł Stanica 30 4 2 24 36:108 -72 14

Kolejka 30
15.06.2014 godz.17:00 KS MOSiR Stal Zabrze 8:1 KS Carbo Gliwice
15.06.2014 godz.17:00 KS Salveo Drama Kamieniec 3:3 KS Społem Zabrze
15.06.2014 godz.17:00 KS Sokół Łany Wielkie 5:1 PKS Ruch Kozłów
15.06.2014 godz.17:00 LKS Młodość Rudno 0:3 KS Zamkowiec Toszek
15.06.2014 godz.17:00 LKS Orzeł Stanica 3:2 LKS Naprzód Żernica
15.06.2014 godz.17:00 LKS Zryw Radonia 6:0 LKS Jedność 32 II Przyszowice
15.06.2014 godz.17:00 MKS Zaborze Zabrze 2:0 KS Orły Bojszów
15.06.2014 godz.17:00 MKS Zabrze-Kończyce 5:3 LKS Przyszłość II Ciochowice

Mecze towarzyskie
24.07.2013 godz.17:30 LKS Młodość Rudno 4:4 KS Zamkowiec Toszek
27.07.2013 godz.16:15 KS 94 Rachowice 0:1 LKS Młodość Rudno
03.08.2013 godz.17:00 Błękitni Jaryszów 2:6 LKS Młodość Rudno
10.08.2013 godz.16:30 KS Bojków 4:3 LKS Młodość Rudno
23.02.2014 godz.16:30 LKS Młodość Rudno 4:3 KS Zamkowiec Toszek
01.03.2014 godz.15:00 LKS Amator Rudziniec 0:0 LKS Młodość Rudno
08.03.2014 godz.15:00 LZS Naprzód Ujazd-Niezdrowice 0:2 LKS Młodość Rudno
16.03.2014 godz.14:00 LKS Młodość Rudno 4:1 LKS Olimpia Pławniowice
23.07.2014 godz.18:30 KS 94 Rachowice 6:2 LKS Młodość Rudno
26.07.2014 godz.15:00 Iskra Lasowice 4:3 LKS Młodość Rudno
30.07.2014 godz.18:00 LKS Młodość Rudno 3:3 LKS Olimpia Pławniowice
03.08.2014 godz.10:00 LKS Młodość Rudno 2:4 LKS Naprzód Świbie
06.08.2014 godz.18:15 KS Bojków -:- LKS Młodość Rudno