Razem już 2010 dni
Młodość w sobotnie popołudnie wybrała się do Kozłowa by rozegrać mecz w ramach 10. kolejki zabrzańsk... Czytaj więcej
Kluby Podokręgu Zabrze
Lp. Nazwa klubu Telefon WWW
1. Akademia Piłki Nożnej Knurów 503 089 042 www.apnknurow.pl
2. Futbol Club Kłodnica Gliwice (32) 231 99 71 www.fcklodnicagliwice.futbolowo.pl
3. Futsal Akademia Pyskowice 506 249 296 www.futsalakademia.pl
4. Górniczy Klub Sportowy Gwarek Ornontowice (32) 336-11-00 www.gksgwarek.futbolowo.pl
5. Gliwicki Klub Sportowy Piast (32) 231 77 59 www.piast.gliwice.pl
6. Gliwicki Klub Sportowy Piast Spółka Akcyjna (32) 335-31-15 www.piast-gliwice.eu
7. Górniczy Klub Sportowy Walka Makoszowy (32) 271 19 60 www.walkazabrze.futbolowo.pl
8. Górnik Zabrze Sportowa Spółka Akcyjna (32) 271-49-26 www.gornikzabrze.pl
9. Gliwicka Akademia Futsalu (32) 238 85 35 www.gafgliwice.pl
10. Gliwickie Stowarzyszenie Futsalu 601 054 290 www.gsfgliwice.pl
11. Stowarzyszenie GTW Gliwice 500 170 516 www.gtwgliwice.pl
12. Komunikacyjny Klub Sportowy Kolejarz Gliwice (32) 237-72-62 www.kkskolejarz.futbolowo.pl
13. Klub Piłki Nożnej Sośnica Gliwice (32) 331-27-52 www.kpnsosnica.futbolowo.pl
14. Klub Sportowy 94 Rachowice 532 591 355 www.rachowice.futbolowo.pl
15. Klub Sportowy Bojków Gliwice 796 007 003 www.ksbojkow.eu
16. Klub Sportowy KS Burza Borowa Wieś --- www.burza.bo.pl
17. Klub Sportowy Carbo Gliwice (32) 234 82 11 www.carbo.gliwice.pl
18. Klub Sportowy Concordia Knurów (32) 253 15 51 www.concordiaknurow1923.futbolowo.pl
19. Klub Sportowy Orły Bojszów 697 248 423 www.orlybojszow.sileman.net.pl
20. Klub Sportowy Piast Pawłów 663-188-988 www.pawlow.futbolowo.pl
22. Klub Sportowy Sokół Łany Wielkie 508 312 128 www.sokol-lany-wielkie.futbolowo.pl
23. Klub Sportowy Społem Zabrze --- www.spolem-zabrze.futbolowo.pl
24. Klub Sportowy Start Przezchlebie (32) 305 04 02 www.startprzezchlebie.futbolowo.pl
25. Ludowy Klub Sportowy 35 Gierałtowice --- ---
26. Ludowy Klub Sportowy 45 Bujaków 506 202 802 www.lksbujakow.futbolowo.pl
27. Ludowy Klub Sportowy Amator Rudziniec (32) 230 35 91 www.amator.ubf.pl
28. Klub Sportowy Salveo Drama Kamieniec 502 274 994 www.dramakamieniec.futbolowo.pl
29. Ludowy Klub Sportowy Gwiazda Chudów 606660985 www.gwiazdachudow.gni.pl
30. Ludowy Klub Sportowy Jedność 32 Przyszowice (32) 235 75 50 www.jednosc32.pl
31. Ludowy Klub Sportowy Korona Bargłówka 602 737 016 www.koronabarglowka.blogspot.com
32. Ludowy Klub Sportowy Leśnik Łącza (32) 230 52 08 www.lesniklacza.futbolowo.pl
33. Ludowy Klub Sportowy Młodość Rudno 606 999 881 www.mlodoscrudno.pl
34. Ludowy Klub Sportowy Naprzód Łubie (32) 233 12 13 www.lzsnaprzodlubie.futbolowo.pl
35. Ludowy Klub Sportowy Naprzód Świbie 504 375 147 www.naprzodswibie.w.interia.pl
36. Ludowy Klub Sportowy Naprzód Żernica (32) 239 76 43 www.naprzod-zernica.yoyo.pl
37. Ludowy Klub Sportowy Olimpia Pławniowice --- www.olimpia-plawniowice.xaa.pl
38. Ludowy Klub Sportowy Orzeł Paczyna --- ---
39. Ludowy Klub Sportowy Orzeł Stanica (32) 235 89 78 www.orzelstanica.futbolowo.pl
40. Ludowy Klub Sportowy Pogoń Ziemięcice 501 409 349 www.lkspogonziemiecice.futbolowo.pl
41. Ludowy Klub Sportowy Przyszłość Ciochowice (32) 333 43 34 www.przyszloscciochowice.futbolowo.pl
42. Ludowy Klub Sportowy Start Kleszczów (32) 270 11 91 www.lks-start.pl
43. Ludowy Klub Sportowy Tempo Paniówki --- www.tempopaniowki.futbolowo.pl
44. Ludowy Klub Sportowy Tęcza Wielowieś 694 942 134 www.teczawielowies.futbolowo.pl
45. Ludowy Klub Sportowy Victoria Pilchowice 608 632 566 www.victoriapilchowice.futbolowo.pl
46. Ludowy Klub Sportowy Wilki Wilcza 515 286 570 www.wilkiwilcza.futbolowo.pl
47. Klub Sportowy Zamkowiec Toszek --- www.zamkowiec.futbolowo.pl
48. Ludowy Klub Sportowy Zryw Radonia 502 785 488 www.radonia.za.pl
49. Łabędzkie Towarzystwo Sportowe Łabędy Gliwice (32) 234 23 24 www.lts-labedy.prv.pl
50. Młodzieżowy Klub Sportowy Sośnicowice (32) 238 46 30 www.sosnicowice.futbolowo.pl
51. Młodzieżowy Klub Sportowy Zaborze Zabrze (32) 376 42 11 www.mkszaborzezabrze.futbolowo.pl
52. Młodzieżowy Klub Sportowy Zabrze Kończyce 507 077 016 www.mkszabrze-konczyce.futbolowo.pl
53. Miejski Klub Sportowo-Rekreacyjny Czarni Pyskowice (32) 233 29 11 www.czarnipyskowice.futbolowo.pl
54. Klub Sportowy MOSiR Sparta Zabrze (32) 271 34 34 www.spartazabrze.futbolowo.pl
55. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Stal Zabrze (32) 271 63 40 www.stalzabrze.futbolowo.pl
56. Młodzieżowa Szkółka Piłki Nożnej Górnik Zabrze (32) 276 59 99 www.gornik-zabrze.pl
57. Przyszkolny Klub Sportowy Ruch Kozłów --- www.ruchkozlow.futbolowo.pl/
58. Remedium Pyskowice --- www.remediumpyskowice.futbolowo.pl
59. Robotniczy Klub Sportowy Fortuna Gliwice (32) 271-13-71 www.rksfortuna.futbolowo.pl
60. Szkolny Klub Sportowy Gwarek Zabrze (32) 278-46-54 www.gwarekzabrze.eu
61. Stowarzyszenie Wspierania Sportu Młodzieżowego Promotor Zabrze --- www.promotorzabrze.pl
62. Uczniowski Klub Sportowy Quo Vadis Makoszowy (32) 271 43 54 www.quovadis.futbolowo.pl
63. Uczniowski Klub Sportowy Trampkarz 22 Biskupice (32) 271 43 02 www.uksbiskupicezabrze.futbolowo.pl